WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluşundan bugüne sürekli gelişme kaydederek, makina üretim çeşitlerini artıran, pişmaniye makinaları imalatı konusunda geniş ve kapsamlı hizmet verecek duruma gelen Adahan Makina Sakarya'da faaliyet göstermektedir.

Saygın ve güvenilir olmanın, kazanılmış değerleri korumaya ve sorumluluk anlayışına bağlı bulunduğunun bilincinde olan firma, uluslararası kalite standartlarını karşılayacak şekilde sunduğu hizmet anlayışını sürekli geliştirerek sektöründe öncü olmaktadır.

Güven ve memnuniyeti ön planda tutarak, müşteri odaklı bir yönetim anlayışını benimseyen Adahan Makina, "Sürekli Gelişim ve Öğrenme"yi vazgeçilmez değerleri olarak alır ve bunun sonucunda "Sıfır Hata ile Üretim; Kusursuz Müşteri Memnuniyeti"ni ortaya çıkarır.

 


Ana Değerlerimiz;

» Dürüstlük, Güvenilirlik
» Kalite
» Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Odaklılık
» Sürekli Gelişim ve Öğrenme
» Ürün Garantisi
» Servis İmkanı

Sakarya’da gıda sektöründe pişmaniye,lokum ve helva makinaları imalatı yaparak sektörde yerini alan ADAHAN MAKİNA üstün hizmet ve kaliteli üretim anlayışı ile yola çıkmıştır.Müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve satış sonrası hizmet ile sürekli yükselen bir grafik çizen firmadır. Türkiyenin gururu haline gelen firma gıda sektöründe müşterilerine üst düzey hizmet vermektedir.