WhatsApp

Pişmaniye Makinası

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Pişmaniye Makinası

25 Şubat 2020, 13:20
Pişmaniye Makinası

Sakarya'da gıda sektöründe pişmaniye üretim makinaları imalatı yaparak sektörde yerini alan Adahan Makina üstün hizmet ve kaliteli üretim anlayışı ile yola çıkmıştır. Müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve satış sonrası hizmet ile sürekli yükselen bir grafik çizen ve Sakarya'nın haklı gururu haline gelen firma, gelişen teknolojisi sayesinde gıda sektöründe paketleme makinası imalatı konusunda da hizmet vermektedir.

Adahan Makina sağlıklı ve kaliteli pişmaniye üretimi için otomatik pişmaniye üretim makinası imalatı yapmaktadır. ISO 9001: 2008 standartlarında, kalite ve teknolojiyi birleştirerek pişmaniye üretim makinası ile ulusal pazarda yerini almış olan firma, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini de en iyi şekilde vererek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Sakarya’da gıda sektöründe pişmaniye,lokum ve helva makinaları imalatı yaparak sektörde yerini alan ADAHAN MAKİNA üstün hizmet ve kaliteli üretim anlayışı ile yola çıkmıştır.Müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve satış sonrası hizmet ile sürekli yükselen bir grafik çizen firmadır. Türkiyenin gururu haline gelen firma gıda sektöründe müşterilerine üst düzey hizmet vermektedir.